Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Zacząłeś zauważać małe drobne zmarszczki i linie na twarzy? Te frustrujące rysy mogą pojawić się u osób w każdym wieku, sprawiając, że wyglądają one na starsze niż czują. Na szczęście, BOTOX® Cosmetic to bezpieczny sposób na pozbycie się tych fałdów twarzy - bez konieczności przeprowadzania operacji lub przestojów.

Co to jest BOTOX ® Cosmetic?

BOTOX ® Cosmetic jest jednym z najbardziej szczegółowo badanych zabiegów estetycznych dostępnych obecnie. Ze względu na swój sprawdzony profil bezpieczeństwa, BOTOX ® Cosmetic jest dostępny do użytku w 78 różnych krajach. Zabieg ten jest doskonałą opcją dla pacjentów, którzy chcą skorygować drobne linie i zmarszczki w okolicach oczu, jamy ustnej i czoła bez konieczności poddawania się bardziej rozbudowanym zabiegom estetycznym. Każda sesja iniekcji jest szybka, przynosi natychmiastowe rezultaty i nie wymaga żadnego przestoju.

Jak działa BOTOX®?

BOTOX ® Cosmetic wygładza drobne linie i zmarszczki poprzez zajęcie się ich pierwotną przyczyną - skurczem mięśni twarzy. Podczas gdy wyrazy twarzy, które robisz, gdy uśmiechasz się, śmiejesz, marszczysz się lub mówisz, są normalną częścią życia, wyrazy te mogą powodować zmarszczki i linie mimiczne, które tworzą się w czasie. Produkt ten został opracowany przy użyciu toksyny botulinowej. Po wstrzyknięciu do mięśni twarzy, tymczasowo je rozluźnia, zatrzymując ich skurcze. Rozluźnienie pozwala na wygładzenie i zmiękczenie zmarszczek i linii mimicznych powyżej nich. Ponieważ mięśnie nie są całkowicie rozluźnione, pacjenci nadal są w stanie wykonywać naturalnie wyglądające ruchy twarzy. Wyniki pojedynczej, 10-minutowej sesji iniekcyjnej trwają zazwyczaj cztery miesiące. Po tym czasie konieczne są dodatkowe zastrzyki w celu utrzymania pozytywnej poprawy wyglądu zmarszczek i fałdów twarzy.

Czy jestem kandydatem do zabiegu kosmetycznego BOTOX® Cosmetic Treatment?

Prawie każdy w wieku 18-65 lat, kto jest zainteresowany poprawą wyglądu swoich drobnych linii i zmarszczek jest potencjalnym kandydatem do zabiegu kosmetycznego BOTOX® Cosmetic. Podczas gdy mężczyźni często niechętnie odnoszą się do zabiegów kosmetycznych, BOTOX® Cosmetic może być dla nich doskonałą okazją do rewitalizacji wyglądu w subtelny, ale skuteczny sposób.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.