Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


zabieg botoxPróbując dokonać porównania kwasu hialuronowego i botoksu warto uświadomić sobie, że każda z tych substancji ma nieco inną specyfikę. Kwas hialuronowy znany jest przede wszystkim ze swojej zdolności do wiązania wody, jest to przy tym naturalny składnik ludzkiej skóry, co sprawia, że jego stosowanie jest bardzo bezpieczne. Substancja ta sprawia, że skóra nie tylko zachowuje gładkość, ale także jest świeższa i bardziej naprężona. Kwas hialuronowy znajduje się w naszych organizmach, warto jednak pamiętać o tym, że wraz z wiekiem skóra zawiera go coraz mniej. Na szczęście, rozwój medycyny pozwala nam uzupełnić jego niedobory. Na co dzień coraz częściej stosujemy kremy z kwasem hialuronowym w swoim składzie, nie powinniśmy jednak ograniczać się tylko do nich.

kwas hialuronowyWśród zabiegów wykonywanych z jego wykorzystaniem wymienia się między innymi te, które pozwalają na wypełnianie zmarszczek, modne4 jest jednak również modelowanie, korygowanie i powiększanie kącików ust oraz modelowanie pośladek i łydek i powiększanie piersi. Z kolei najważniejszym zadaniem, jakie ma do spełnienia botox jest wstrzymanie rozwoju zmarszczek mimicznych. Jego działanie jest krótkotrwałe i utrzymuje się od trzech do sześciu miesięcy, warto jednak stosować botox przynajmniej raz na jakiś czas chroniąc się w ten sposób przed zmarszczkami szczególnie zagrażającymi osobom z nadmierną mimiką twarzy. Botox znajduje najczęściej zastosowanie w górnych partiach twarzy, niejednokrotnie znajduje jednak zastosowanie i wówczas, gdy podejmujemy próby korekty zmarszczek wokół oczu.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.