Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


nadmierna potliwość botoxBotox skutecznie blokuje impulsy nerwowe, które aktywizują gruczoły potowe. Stosowanie go przez okres około roku czasu niemal całkowicie eliminuje problem. Zabieg jest polecany ze względu na swoją wyjątkowo niską inwazyjność i tym samym wysoką skuteczność, co jest wynikiem podawania jedynie małych ilości rozcieńczonej toksyny. Trzeba mieć tylko na uwadze, że zastrzyki w stopy i dłonie mogą być nieprzyjemne. II. Jonoferaza W jonoferazie wykorzystuje się impulsy elektryczne prądu stałego do niszczenia gruczołów potowych.

nadmierna potliwośćW czasie zabiegu stopy oraz dłonie zanurzone są w wodzie i odczuwa się tylko lekkie mrowienie. Gruczoły pod pachami uszkadza się przy użyciu zwilżonych gąbek. Do zaobserwowania efektów potrzeba 10 serii zabiegów. III. Lipoliza laserowa Lipolizę laserową stosuje się jedynie w przypadku pach. Światło lasera, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, przegrzewa i powoduje w ten sposób obumieranie gruczołów potowych tam się znajdujących. Efekt jest trwały i skuteczny, ale może pojawić się zwiększone pocenie na obrzeżach pach, o których tutaj mowa.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.