Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Face liftingi są powszechnie postrzegane jako zabieg kosmetyczny zarezerwowany tylko dla osób powyżej 60 roku życia. Jednak w ostatnich latach zabieg ten zyskał popularność wśród osób młodszych.

W Stanach Zjednoczonych wykonano prawie 6000 zabiegów face liftingu. w 2019 roku na pacjentach poniżej 54 roku życia. W rzeczywistości ta grupa wiekowa stanowiła 34% wszystkich wyczynów twarzowych wykonanych w ubiegłym roku. Ponieważ młodsi ludzie nadal grawitują w kierunku liftingu twarzy, ważne jest, aby zrozumieć dlaczego.

Korzyści płynące z uzyskania liftingu twarzy wcześnie

Wielu pacjentów poddanych zabiegowi liftingu twarzy ma tendencję do pozwalania, by starzenie się trwało do lat 60-tych lub 70-tych, a następnie decyduje się na przeprowadzenie liftingu. Podczas gdy operacja daje niesamowite rezultaty, ilość tkanki, która wymaga repozycjonowania i dostosowania, prowadzi do długiego okresu rekonwalescencji. Dla osób młodszych oczekiwany jest szybszy czas rekonwalescencji oraz bardziej młodzieńczy proces starzenia się.

Ponadto, gdy pacjenci powyżej 60 roku życia przechodzą lifting twarzy, zazwyczaj starają się odwrócić proces starzenia o 20 lat na raz. Może to prowadzić do dramatycznych rezultatów w porównaniu z tymi, które trwają tylko 5 lub 10 lat. Ponieważ młodsi ludzie nie cofają się tak daleko w czasie, ich wyniki wyglądają bardziej naturalnie.

Najlepsze opcje anti-aging dla młodych ludzi

Jeśli chodzi o starzenie się, myślenie o swojej skórze i o tym, jak będzie się ona rozwijać, jest ważną rzeczą, którą należy rozważyć w młodości. Osoby poniżej 30 roku życia powinny już teraz dbać o swoją skórę w prosty sposób, np. codziennie nakładać krem z filtrem przeciwsłonecznym i unikać długotrwałego narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Unikanie uszkodzeń spowodowanych przez promieniowanie UV znacznie spowalnia rozwój drobnych linii, zmarszczek, plam starczych i zwiotczałej skóry.

Kiedy już po 30-tce zaczną pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się skóry twarzy, doskonałym sposobem na zminimalizowanie zmarszczek i linii mimicznych są niechirurgiczne zastrzyki, takie jak Botox® lub Dysport®. Powszechnie wiadomo, że zastrzyki te rozluźniają mięśnie przez wiele miesięcy, ale ważne jest, aby pamiętać, że zapobiegają one również kurczeniu się mięśni, co minimalizuje zmarszczki od pogorszenia. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą spowolnić proces starzenia się mięśni.

Po ukończeniu 40 i 50 roku życia pacjentom zaleca się zwykle mini lifting twarzy. W porównaniu do standardowego liftingu, mini lifting jest mniej inwazyjnym zabiegiem niż pełny, rozległy zabieg. Ponadto, mini lift lift wymaga zazwyczaj o połowę krótszego czasu powrotu do zdrowia niż tradycyjny facelift i może być wykonywany w gabinecie przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Rezultaty mini liftingu wyglądają naturalnie, a czas rekonwalescencji jest łagodniejszy, co czyni ten zabieg idealnym dla pacjentów, którzy chcą zachować młodzieńczy wygląd.

Planowanie na przyszłość

Przy tak wielu różnych możliwościach liftingu twarzy dostępnych dla wszystkich rodzajów problemów skórnych, łatwo jest zrozumieć, dlaczego zabieg ten przykuł uwagę młodszych osób. Anatomia i proces starzenia się każdego człowieka jest unikalny i wymaga różnych rodzajów zabiegów i procedur przeciwstarzeniowych.

Jednak rozpoczęcie planowania na przyszłość w młodym wieku jest mądrą opcją i może prowadzić do bardziej młodzieńczego i naturalnego procesu starzenia się. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak zachować młodzieńczy wygląd, umówienie się na wizytę u certyfikowanego chirurga plastycznego to świetne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o tym, jaki plan jest najlepszy dla Twojego organizmu.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.