Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Usuwanie naczyńChoć popękane naczynka krwionośne znane też jako pajączki są stosunkowo drobne, trudno nie zgodzić się z tym, że bardzo często mówi się o nich jako o poważnym problemie estetycznym. Na szczęście, stosowanie właściwie dobranej energii oraz długości fai lasera pomaga w procesie wybiórczego zamykania naczynek bez ryzyka uszkodzenia skóry, która znajduje się w ich pobliżu. Sam zabieg zazwyczaj jest wykonywany z wykorzystaniem lasera neodymowo-jagowego z falą świetlną o długości 1064 nm. Mówimy w tym przypadku o najgłębiej penetrującym promieniu lasera, z którym mamy do czynienia na światowych rynkach gwarantującym usuwanie nawet naczyń o dużej średnicy schowanych głęboko pod skórą.

zabieg usuwania pajączkówJest to również laser znany nie tylko z wielu zastosowań, ale i z tego, że skutecznie minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. Samo działanie lasera opiera się na generowaniu intensywnego promienia światła ingerującego w żywą tkankę. Wiązka światła ma precyzyjnie określone parametry i to właśnie one sprawiają, że zmiany w obrębie tkanki są tak satysfakcjonujące. Światło dociera w głąb naczynia krwionośnego, tam też absorbuje je barwnik zawarty w czerwonych krwinkach. Konsekwencją takiego działania jest zamiana światła w energię cieplną. Z tkanki odparowuje woda, pozostają przy tym wyłącznie suche elementy naczynia. Te zapadają się i są wchłaniane aż do ich całkowitego zaniku. Zabieg nie wiąże się nie tylko z powikłaniami, ale i z ryzykiem infekcji, choć może być wykonywany jedynie wówczas, gdy u pacjenta wykluczy się zaistnienie chorób żył.

laserowe usuwanie naczyńDziałanie lasera jest możliwe przede wszystkim dlatego, że energia jego dali jest wybiórczo pochłaniana przez zawartą w naczynkach hemoglobinę. To właśnie ten proces przyczynia się do ścięcia krwi i zniszczenia naczynka, co w trakcie samego zabiegu może być widoczne jako zbielenie. Sam zabieg jest niemal bezbolesny, choć lekkie ukłucie lub swędzenie może być odczuwane w momencie strzału lasera. W przypadku usuwania dużych naczynek powinniśmy liczyć się z ryzykiem pojawienia się siniaka lub obrzęku, ten jednak ustępuje już po kilku dniach. Oczywiście, pojedynczy zabieg rzadko jest stuprocentowo efektywny, zazwyczaj konieczne jest więc jego powtórzenie. Sama liczba powtórzeń też jest zmienna i mówi się zarówno o czterech zabiegach w przypadku nóg, jak i o dwóch zabiegach w odniesieniu do naczyniaków płaskich.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.