Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Podejmując jakąkolwiek decyzję, ważne jest, aby odpowiedzieć na wszystkie swoje pytania. Zwłaszcza jeśli chodzi o chirurgiczne zabiegi kosmetyczne, takie jak liposukcja. Musisz mieć pewność, że rozumiesz korzyści, procesy i oczekiwania. W rzeczywistości, oficjalnym drugim krokiem w procesie podejmowania decyzji jest zbieranie informacji. Aby pomóc Ci w zbieraniu informacji, zebraliśmy kilka z najczęściej zadawanych pytań dotyczących liposukcji.

Czym jest liposukcja Vaser i jak działa?

Choć z technicznego punktu widzenia jest to inwazyjny zabieg, nowe technologie delikatnie zmieniają kształt Twojego ciała i usuwają niepożądany tłuszcz. Całkowity koszt zabiegu różni się w zależności od rozległości i liczby leczonych obszarów ciała. Oferujemy zarówno Vaser Liposukcję jak i Vaser Hi-Def Liposukcję, ale podstawowy proces jest podobny:

  1. Po pierwsze, do obszaru poddawanego zabiegowi wstrzykiwany jest roztwór soli fizjologicznej w celu zdrętwienia i obkurczenia naczyń krwionośnych. Roztwór soli fizjologicznej minimalizuje dyskomfort pacjenta i szansę na krwawienie.
  2. Wykwalifikowani technicy wprowadzają małe sondy do obszaru zabiegowego. Sondy te dostarczają energię ultradźwiękową do rozluźnienia otaczających komórek tłuszczowych, pozostawiając inne tkanki bez uszkodzeń.
  3. Te komórki tłuszczowe mieszają się z wcześniej wstrzykniętym roztworem soli fizjologicznej. Następnie są one usuwane z organizmu przez małą, cienką rurkę. Każdy zabieg trwa około godziny.
  4. Jeśli chodzi o powrót do zdrowia, pacjenci mogą spodziewać się dyskomfortu przez jeden do trzech dni po zabiegu. Powinni oni unikać uciążliwej aktywności przez dwa do trzech tygodni po zabiegu, a pełny powrót do zdrowia trwa do czterech tygodni.

Czy jestem kandydatką do liposukcji w Baton Rouge?

Każdy typ ciała posiada obszary, które są predysponowane do przechowywania tłuszczu. Kiedy dieta i treningi nie przynoszą efektów, liposukcja może być ukierunkowana na te obszary delikatnie i z długotrwałym efektem. Dobrymi kandydatami do liposukcji w Baton Rouge są:

  • Wolni od schorzeń medycznych
  • Przy zdrowej, stabilnej wadze
  • Świadomi swoich realistycznych celów

Jaka jest różnica między liposukcją a zabiegami niechirurgicznymi?

UltraShape i Velashape to niechirurgiczne opcje dla osób szukających efektów rzeźbienia ciała. Dowiedz się więcej o tym, który zabieg rzeźbienia ciała jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego ciała. Poświęć czas na swoje badania i spotkaj się z wykwalifikowanymi specjalistami. Warto znaleźć swoją idealną opcję!

  • UltraShape celuje w trudny do usunięcia podskórny tłuszcz pod powierzchnią skóry. Impulsy ultradźwiękowe są podawane na żołądek, uchwyty miłosne i uda podczas serii sesji.
  • Velashape może być doskonałym wyborem do walki z cellulitem na ramionach, brzuchu, pośladkach i nogach. Wykorzystuje on kombinację technologii próżniowej, światła podczerwonego i częstotliwości radiowych. Komórki tłuszczowe są redukowane za pomocą głębokiego ciepła, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej jędrna.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.