Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


powiększanie ust kwasem hialuronowymKwas hialuronowy jest całkowicie niegroźny dla naszego zdrowia, ponieważ naturalnie występuje w ciele człowieka, a efekty jego zastosowania mijają i można je skutecznie odwrócić. Przebieg zabiegu Usta można sobie powiększyć w przeciągu zaledwie jednego kwadransa. Wykonuje się go przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, co zwykle eliminuje wszelkie doznania bólowe. Kwas w postaci żelu wstrzykiwany jest bezpośrednio w usta, gdzie zaczyna wiązać cząsteczki wody i w ten sposób powiększa swoją objętość.

Wiązanie wody zachodzi natychmiastowo, dzięki czemu procesem można łatwo sterować w celu uzyskania bardzo naturalnego efektu widocznego od razu. Dobrze nawilżone usta są do tego bardzo jędrne. Korzyści stosowania kwasu hialuronowego Do tej pory nie stwierdzono żadnych działań niepożądanych wstrzykiwanego żelu. Jest to zatem procedura nie tylko bezbolesna, ale i całkowicie bezpieczna. Jej efekt estetyczny utrzymuje się od 6 miesięcy do roku, a decyzja o jego powtórzeniu należy do samego pacjenta.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.