Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


To, gdzie gromadzimy nadmiar tkanki tłuszczowej, jest w dużej mierze uwarunkowane genetycznie. Oznacza to, że jeśli Twoja matka lub ojciec mieli mały, wystający brzuszek, jest całkiem prawdopodobne, że Ty też będziesz miał. Jest to prawdą, nawet jeśli Twój wskaźnik masy ciała (BMI) mieści się w normalnym, zdrowym zakresie i jesteś zaangażowany w dietę i program ćwiczeń. Uporczywy tłuszcz z brzucha może zrujnować szczupłą i wysportowaną sylwetkę, a także frustrować Cię na siłowni i w życiu osobistym. Jeśli rozważasz podjęcie trwałych kroków w celu pozbycia się tłuszczu z brzucha raz na zawsze, liposukcja może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Co potrafi liposukcja?

Liposukcja to popularna procedura, której celem jest punktowe usunięcie uporczywych złogów tłuszczu. Nie jest ona odpowiednia dla osób z dużą nadwagą lub chcących stracić dużą ilość tkanki tłuszczowej. Nie można pozbyć się zbędnych kilogramów. Liposukcja jest najlepsza dla osób, które są już dość wysportowane i szczupłe, ale mają problemy z przycinaniem problematycznych obszarów, takich jak tłuszcz z brzucha. Może być ona stosowana w celu uzyskania płaskiej, napiętej części środkowej, pasującej do reszty i tak już napiętej sylwetki.

Proces liposukcji

Szczegóły zabiegu zależą od sytuacji. Wszystko zaczyna się od konsultacji w naszym gabinecie. Podczas tego spotkania, nasz chirurg może ocenić Twój problematyczny punkt i pomóc Ci określić, która procedura prawdopodobnie da Ci pożądane rezultaty. Z dumą oferujemy VASER lipo i VASER Hi-Def lipo, które wykorzystują najnowocześniejsze procesy, aby zapewnić wiele korzyści.

Podczas zabiegu tłuszcz jest umiejętnie usuwany za pomocą specjalistycznych technik. Kiedy poczujesz się czujna i stabilna, będziesz mogła wrócić do domu. Zauważysz, że powrót energii i wytrzymałości może zająć trochę czasu, ale tak długo, jak będziesz się starał i stosował do zaleceń naszego zespołu dotyczących gojenia, możesz cieszyć się swoimi rezultatami stosunkowo szybko.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.