Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Ze względu na swoje niesamowite rezultaty, dermaplaning staje się coraz bardziej popularny. I jak większość popularnych zabiegów upiększających, firmy starają się wykorzystać trendy, aby sprzedać Ci wersje domowe. Jednak tylko profesjonalista może dać Ci najbardziej dramatyczne rezultaty w najbezpieczniejszy możliwy sposób. W tym właśnie kierunku zmierzamy. W Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w Luizjanie, tylko wyszkoleni technicy wykonują zabiegi dermaplaningu. Tak więc, zanim zaczniesz na własnej skórze, odkryj profesjonalną różnicę między dermaplaningiem Lafayette'a i miłością Baton Rouge'a.

Po pierwsze, co to jest dermaplaning?

Nowy termin? Zerwijmy słowo "dermaplaning", żeby opisać zabieg. Przedrostek derma- oznacza słowo odnoszące się do skóry. Pochodzi z greckiego słowa derma, które może oznaczać również "ukrycie". Druga część terminu-planowanie- odnosi się do czasownika "samolot" (nie mylić z samolotami!). Samolot oznacza po prostu wygładzić. Stolarze będą strugać kawałki drewna, aby uczynić je gładszymi dla projektów i mebli. Dlatego dermaplanowanie oznacza wygładzanie skóry.

Następnie, Dlaczego ludzie kochają dermaplaning?

W profesjonalnym otoczeniu dermaplaning może wygładzić i poprawić strukturę skóry. Może również pomóc w lepszym przenikaniu produktów i serum, abyś mógł w pełni wykorzystać ich zalety. Dlatego po sesji dermaplaningu często następuje maska lub inny zabieg mający na celu zmniejszenie ilości oleju, odblokowanie zaskórników i zwężenie porów. Naszą kurację dermaplaningową łączymy z mikropelem kwasu mlekowego lub glikolowego i terapią kriogeniczną. Te trzy kroki pomogą Ci odkryć Twoją najlepszą skórę w życiu. Dodatkowo, przekształcenie skóry w gładkie płótno pomaga również w łatwiejszym nakładaniu makijażu (jeśli nadal go potrzebujesz!).

Tak więc, główne korzyści z dermaplaningu wynikają z usunięcia wierzchniej warstwy martwych komórek skóry. Jednak klienci uwielbiają również sposób, w jaki eliminuje ich cienkie owłosienie twarzy. Po naszym zabiegu dermaplaningu większość ludzi zauważa natychmiastową poprawę w swojej skórze. Co więcej, nie ma żadnego przestoju! Nie musisz planować swojego tygodnia wokół niewygodnego i żenującego zaczerwienienia lub łuszczącej się skóry. Aby rozwiązać duże problemy skórne, dermaplaning może być stosowany dwa razy w miesiącu w serii sześciu zabiegów. W przeciwnym razie można to robić raz na cztery do sześciu tygodni w celu ogólnej pielęgnacji skóry.

Dlaczego więc powinienem pójść do profesjonalisty?

Ponownie, tylko wyszkoleni profesjonaliści zajmujący się zabiegami dermaplaningu powinni wykonywać zabiegi dermaplaningu. A w Medycynie Estetycznej chodzi nam o zapewnienie profesjonalnego doświadczenia. Zaczynamy od oczyszczenia, a następnie używamy narzędzia chirurgicznego do wyrównania skóry i wygładzenia komórek powierzchniowych. W domu, użycie ostrego narzędzia wokół twarzy może spowodować uraz. Proces ten nie jest tak łatwy ani tak prosty jak golenie. Ponieważ jednym z celów eksfoliacji jest pomoc w utrzymaniu zdrowej skóry, nie powinieneś narażać jej wyglądu i zdrowia, biorąc ją w swoje ręce. Nawet jeśli uważasz, że możesz sobie z tym poradzić, rezultaty nie będą tak dobre. Profesjonaliści używający narzędzi i produktów klasy medycznej to jedyny sposób na uzyskanie dramatycznych, pięknych rezultatów.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.