Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Chociaż utrata włosów nie powoduje żadnych problemów fizycznych, może mieć niszczący wpływ na jakość życia, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Mężczyźni i kobiety zmagają się z wypadaniem włosów w równym stopniu. Wypadanie włosów nie dotyczy tylko osób starszych; znaczna liczba mężczyzn doświadcza utraty włosów już w wieku kilkunastu i dwudziestu lat. Jeśli chcesz się z tym pogodzić i chcesz pokonać łysienie, odbudowa włosów metodą PRP może być rozwiązaniem.

Czym jest odbudowa włosów metodą PRP?

Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest przygotowywane z własnej krwi pacjenta w szybkiej, prostej procedurze przeprowadzanej w gabinecie. Wykazano, że PRP przyspiesza gojenie się ostrych urazów, wywołuje odpowiedź leczniczą w przypadku urazów przewlekłych, a także jest w stanie odmłodzić tkanki dotknięte procesem starzenia się i upływem czasu. Odbudowa włosów jest jedną z wielu niesamowitych rzeczy, które PRP może zrobić. Typowe leczenie składa się z wielu aplikacji PRP w regularnych odstępach czasu, a następnie być może rocznego leczenia PRP konserwującego. Znaczący odrost włosów jest zwykle zauważalny po serii zabiegów i nadal się poprawia, a pełne rezultaty są widoczne po kilku miesiącach od pierwszego zabiegu.

Kto może skorzystać z odbudowy włosów za pomocą PRP?

Zdecydowana większość przypadków łysienia zarówno u mężczyzn jak i u kobiet spowodowana jest łysieniem androgenowym, bardziej znanym jako łysienie typu męskiego. Jest to schorzenie dziedziczne, objawiające się u mężczyzn klasycznym wzorcem cofającej się linii włosów i łysienia na czole i czubku głowy. U kobiet objawia się ono zwykle po menopauzie jako globalne przerzedzenie włosów na głowie. Większość badań nad odbudową włosów za pomocą PRP przeprowadzono na osobach z łysieniem androgenowym, i zarówno mężczyźni jak i kobiety z łysieniem androgenowym bardzo dobrze reagują na odbudowę włosów za pomocą PRP.

Jeśli Twoja głowa jest zagrożona wypadaniem, być może jest jeszcze czas, aby przywrócić jej świetność.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.