Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Skutki procesu starzenia się mogą być dla wielu kobiet i mężczyzn osłabiające. Jeśli przechodzisz przez tę fazę życia, możesz odczuwać zmęczenie, bezsenność, nocne pocenie się, nastrój i irytację, które sprawiają, że czujesz, że nie możesz uczestniczyć w regularnych zajęciach lub cieszyć się nimi. Jeśli objawy są wystarczająco silne, możesz skorzystać z kursu hormonalnej terapii zastępczej. Terapia ta wykorzystuje ostrożne dawki kluczowych hormonów, aby zastąpić hormony, które organizm przestał wytwarzać.

Leczenie częstych symptomów

Najczęstszą przyczyną, dla której przepisujemy hormonalną terapię zastępczą, czyli HRT, są umiarkowane i ciężkie objawy menopauzy. Są to zazwyczaj nocne pocenie się, bezsenność, przebłyski gorąca i zaburzenia nastroju. Dzięki temu również mężczyźni mogą skorzystać z tej terapii.

Niektórzy mężczyźni i kobiety z różnych powodów wcześnie wchodzą w pewne etapy życia. Na przykład kobiety, które miały histerektomię, mogą skorzystać z HRT. W pewnych okolicznościach mogą być stosowane inne rodzaje hormonalnej terapii zastępczej, takie jak testosteron lub ludzki hormon wzrostu. Na przykład, testosteron może pomóc w leczeniu zaburzeń erekcji. Wymiana ludzkiego hormonu wzrostu może poprawić organizm na poziomie komórkowym, szczególnie poprzez wspomaganie układu odpornościowego, skóry i organów wewnętrznych.

Wiele razy, hormonalna terapia zastępcza może wiele zrobić, aby złagodzić poważne objawy, które mogą czuć się osłabiające. Jeśli zmagasz się z przebłyskami gorąca, nocnym poceniem się, nastrojem lub utratą libido, zaplanuj czas, aby dowiedzieć się, jak lekarz może Ci pomóc. Hormonalna terapia zastępcza często działa bardzo szybko, aby pomóc Ci poczuć się znowu sobą. Będziemy pracować z Tobą, aby znaleźć odpowiednią dawkę dla Twoich potrzeb.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.