Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


depilacja laserowa

W okresie letnim, gdy będziemy pokazywać więcej skóry wiele osób chce mieć piękną i gładką skórę. niestety może się okazać, że tradycyjne sposoby na usuwanie zbędnego owłosienia dają krótkie efekty i z czasem podrażniają również skórę. dlatego możliwe, że rozwiązaniem takich właśnie problemów będzie depilacja laserowa, która jest najlepszą opcją. Wiele osób zastanawia się czy zabieg laserem jest bezpieczny. Laserowa depilacja będzie to dobre rozwiązanie dla tych osób, które mają widoczne i ciemne owłosienie. Dzięki temu będzie można skutecznie usunąć niechciane włosy. To metoda, która będzie bezinwazyjna i oczywiście bezpieczna. Nie będzie powodować podrażnień na skórze, nawet w takich miejscach, które są szczególnie wrażliwe, a więc takie miejsca jak bikini czy górna warga oraz pachy.

Czym jest hisuryzm?

Hisuryzm określa się jako defekt urody, który będzie polegał na tym, że u kobiet występuje owłosienie męskiego typu. Najczęściej jest to związane z owłosieniem twarzy, pleców, brzucha a także włosami wokoło brodawek, przede wszystkim dla kobiet taki problem, który będzie przede wszystkim bardzo wstydliwy. Spowodowane może to być między innymi takimi problemami, które wynikają z genetyki, zmiany hormonalne w czasie ciąży, pokwitanie czy menopauza. Może chodzić również o kwestie związane z zaburzeniami hormonalnymi, które związane są z przyjmowaniem leków. Jeśli chodzi o hisuryzm okazuje się, że zwykłe formy depilacji nie będą skuteczne. Depilacja laserowa pozwala zapominać o depilacji raz na zawsze.

depilacja laserem

Czy istnieje ryzyko poparzenia laserem?

Wiele kobiet obawia się poparzenia wynikającego z zastosowania laseru. Nie będzie trzeba się jednak tego obawiać. Odpowiadamy, że w przypadku laseru jaki będzie się stosować takie ryzyko nie ma miejsca. To bardzo nowoczesna technologia, która posiada patent na usuwanie owłosienia z pomocą światła. Lasery przygotowywane są ze specjalnymi lustrami, dzięki temu będą bardzo skuteczne. Po pierwszym zabiegu już około 60-80% cebulek włosowych nie będzie aktywnych Ryzyko poparzeń czy też przebarwień będzie niewielkie. Szczególnie wynikać może z tego, że ktoś nieumiejętnie wykona zabieg. Nowoczesne lasery dają komfort dla pacjentów.

Co decyduje o skuteczności zabiegu?

Światło laserowe będzie działać na barwnik, dlatego im ciemniejsze włosy do usunięcia tym większa będzie skuteczność. Czas wykonywania zabiegu to mniej więcej od 10 do 30 minut. Światło przenika włos, uszkadza mieszki i nie będzie naruszać naskórka. Po takim zabiegu będzie trzeba unikać słońca.

Depilacja laserowa u mężczyzny

Depilacja laserowa staje się bardzo popularna również u mężczyzn. Najczęściej panowie depilują klatki piersiowe, ramiona pachy i plecy. Czynnikiem decydującym od jakości i efektach będzie to jakie ilości zabiegów będą wykonywane.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.