Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Wypadanie włosów to powszechny problem, którego prawie każdy z nas doświadczy w pewnym momencie na przestrzeni lat. Możesz podjąć wiele kroków, aby chronić swoje włosy, ale niektóre z czynników ryzyka są całkowicie poza Twoją kontrolą. Jeśli jesteś zmęczony nieskutecznymi produktami na porost włosów, to powinieneś przyjrzeć się bliżej zabiegom odbudowy włosów PRP. Ta niesamowita procedura pomogła wielu pacjentom odzyskać włosy i może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby odbudować swoją pewność siebie.

O PRP

Wielu pacjentów jest zaskoczonych słysząc, że terapia PRP była pierwotnie stosowana w leczeniu ran chirurgicznych i urazów stawów. Tego typu urazy i rany często goją się tygodniami, dlatego naukowcy zaczęli szukać nowych sposobów na przyspieszenie tego procesu. Po kilku wyczerpujących badaniach, naukowcy zdali sobie sprawę, że mogą wyzwolić naturalną reakcję organizmu na leczenie za pomocą substancji znanej jako osocze bogatopłytkowe.

W krwiobiegu znajduje się niezliczona ilość płytek krwi, których cząsteczki pomagają organizmowi zastąpić uszkodzone komórki po wystąpieniu urazu. Kiedy płytki krwi zostaną przekształcone w skoncentrowane serum, można je wstrzyknąć bezpośrednio do tkanek miękkich pacjenta, aby ręcznie stymulować reakcję organizmu na leczenie. Poza leczeniem urazów i blizn pooperacyjnych, serum to jest również dobrym rozwiązaniem w przypadku uszkodzeń powierzchni skóry pacjenta. Nasz zespół może wstrzyknąć PRP bezpośrednio w miejsca, w których mieszki włosowe zostały uszkodzone. Twoje ciało odpowie na te zastrzyki, zalewając obszar silnymi czynnikami wzrostu i zdrowymi komórkami.

Procedura

Zabieg odbudowy włosów za pomocą PRP jest przeprowadzany w kilku etapach. Po pierwsze, pobierzemy małą próbkę Twojej krwi. Aby oddzielić osocze od wszystkich innych cząsteczek, musimy umieścić próbkę w urządzeniu medycznym znanym jako wirówka. Kiedy już mamy PRP, możemy wstrzyknąć serum bezpośrednio do miejsc zabiegowych. To naprawdę jest takie proste i naturalne.

Twoje piękne włosy

Nawet jeśli rezultaty nie będą widoczne od razu, powinnaś zauważyć wyraźną poprawę w ciągu kolejnych tygodni i miesięcy. Zdrowe włosy, które zaczną rosnąć, będą całkowicie naturalne, a to oznacza, że nie będziesz musiał się martwić o żadne niezwykłe produkty na porost włosów.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.