Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Dysport® jest zastrzykiem na receptę, który jest zatwierdzony przez FDA w celu tymczasowej poprawy wyglądu umiarkowanych do ciężkich linii brwi między brwiami (inaczej zwanych liniami szklistymi) u pacjentów poniżej 65 roku życia.

Czym jest Dysport®?

Dysport® jest oczyszczoną formą toksyny botulinowej, która, jak wykazano, zapewnia tymczasową poprawę wyglądu umiarkowanych i ciężkich zmarszczek brwi poprzez blokowanie sygnału z nerwu do mięśni, co ostatecznie prowadzi do zmniejszenia aktywności mięśni, czasowo zapobiegając skurczom mięśni powodującym zmarszczki i zmniejszając ich wygląd.

Jak jest podawany Dysport®?

Dysport® jest podawany przez wyszkolonego lekarza lub wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Skuteczne leczenie wymaga:

  • Jeden zastrzyk w każdy z pięciu punktów pomiędzy i nad brwiami
  • Dwa punkty iniekcji powyżej każdej brwi w mięśniu falistym
  • Jeden punkt iniekcji między brwiami w mięśniu proksymalnym

Chociaż czas wizyty w biurze jest różny, procedura ta trwa zazwyczaj od 10 do 20 minut. Mała igła wstrzykuje Dysport, dzięki czemu jest on stosunkowo bezbolesny i nie wymaga stosowania środków znieczulających. Zaleca się, aby pacjenci czekali trzy miesiące pomiędzy wstrzyknięciami. Wykazano, że Dysport® daje wyniki, które trwają do 4 miesięcy!

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.