Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


mezoterapiaSkóra starzeje się wraz z upływem lat i jak na razie wiele wskazuje na to, że jest to proces nieunikniony. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim zanik włókien kolagenowych i elastyny, problemem zaczynają być jednak również wolne rodniki. Najbardziej dotkliwe wydają się zmarszczki, efektem starzenia się skóry okazuje się być jednak także zmiana owalu twarzy. Codzienna kosmetyka i klasyczne zabiegi są w stanie przeciwdziałać efektom starzenia się skóry, nie mogą jednak dostarczyć jej potrzebnych składników odżywczych w wystarczającej ilości, co uniemożliwia warstwa rogowa naskórka. Na szczęście, mikrodermabrazja i odpowiednio dobrana fala elektromagnetyczna są w stanie rozwiązać ten problem.

mezoterapia na zmarszczkiDzieje się tak dlatego, że substancje aktywne przedostają się do wnętrza skóry, tkanka jest lepiej odżywiona, wydrenowana z zanieczyszczeń, dotleniona, a także pobudzona do bardziej intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Konsekwencją zabiegu jest proces regeneracji, nawilżenia i wygładzenia skóry, która jednocześnie staje się bardziej jędrna. Uzyskanie oczekiwanego efektu jest możliwe przede wszystkim po wykonaniu kilku serii zabiegów (co najmniej 4) w odpowiednich odstępach czasu, zabieg powinien być przy tym powtarzany przynajmniej raz w miesiącu.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.