Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Tłuszcz z podbródka może być frustrujący, ale KYBELLA® może pomóc! Ten nowy, ekscytujący zabieg w formie iniekcji może pomóc pacjentom wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej podbródka bez konieczności przeprowadzania operacji, dłuższych przestojów lub dyskomfortu.

W Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwdziałania Starzeniu się w Luizjanie nasi specjaliści z zaangażowaniem zapewniają pacjentom z obszarów Lafayette i Baton Rouge szeroką gamę skutecznych zabiegów. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej wielokrotnie nagradzanej praktyce i personelu lub jesteś zainteresowany umówieniem się na wizytę konsultacyjną, skontaktuj się z nami już dziś!

Czym jest KYBELLA®?

Tłuszcz podbródkowy, powszechnie znany jako "podwójna broda", może być jedną z najbardziej frustrujących cech estetycznych, które należy wyeliminować. Na szczęście, KYBELLA® zapewnia teraz pacjentom szybki, łatwy i stosunkowo bezbolesny sposób na pozbycie się tego dodatkowego tłuszczu bez konieczności przeprowadzania operacji lub długich przestojów. KYBELLA® jest pierwszym i jedynym zabiegiem wszczepianym w celu usunięcia tłuszczu z okolicy brody, zatwierdzonym przez FDA.

Jak to działa?

KYBELLA® jest wykonana z kwasu dezoksycholowego, substancji chemicznej, która jest naturalnie produkowana w ludzkim organizmie, wspomagając rozkład i wchłanianie dietetycznego tłuszczu. Po wstrzyknięciu do brody w trakcie zabiegu, związek ten działa w kierunku rozkładu tłuszczu w tej okolicy. Ponieważ komórki tłuszczowe w okolicy podbródka są niszczone, z czasem są stopniowo usuwane z organizmu. Dzięki temu pacjent ma szczuplejszy, ciaśniejszy i ogólnie bardziej wyrzeźbiony profil. *Bez innych informacji, modele są używane na tej stronie. Poszczególne wyniki mogą się różnić w zależności od wielu czynników, nie wszyscy pacjenci "czują" lub osiągają te same wyniki. Każda z tych sesji iniekcji trwa od 15 do 20 minut. Większość pacjentów musi przejść od dwóch do czterech sesji iniekcji dla znaczących, trwałych wyników, ale niektórzy pacjenci mogą wymagać do sześciu sesji. Efekty uboczne, takie jak drętwienie, zaczerwienienie, swędzenie, mrowienie i siniaki są częste, ale zwykle ustępują w ciągu kilku dni od otrzymania leczenia. Podczas gdy większość pacjentów doświadcza kilku tygodni przestoju społecznego, okres ten jest znacznie krótszy i bardziej komfortowy niż okres rekonwalescencji związany z alternatywnymi metodami usuwania tłuszczu w brodzie.

Czy jestem kandydatem do produktu KYBELLA®?

Prawie każdy mężczyzna lub kobieta z nadmiarem tkanki tłuszczowej podbródka, który jest zainteresowany usunięciem jej bez zabiegu operacyjnego lub rozległego przestoju, jest potencjalnym kandydatem do zabiegów KYBELLA®. Zainteresowani kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat i być w dobrym stanie zdrowia, aby móc poddać się tym zastrzykom. Należy również pamiętać o tym, że KYBELLA® to preparat do leczenia nadmiaru tłuszczu, a nie nadmiaru skóry. Pacjenci z obwisłą lub opadającą skórą podbródka będą musieli poddać się innemu zabiegowi kosmetycznemu, aby go skorygować.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.