Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


depilacja laserowaDepilowanie laserem polega na trwałym niszczeniu cebulek włosowych, co uniemożliwia ponowny wzrost włosów w depilowanym miejscu. Konieczność wykonania 3 powtórzeń zabiegu wynika z faktu, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie, a tylko te w fazie wzrostu mogą być eliminowane. Jeśli zabiegi będą wykonywane w rytmie co 2-3 miesiące, osoby z jasną karnacja i ciemnymi włosami mogą liczyć na świetne efekty, a te z jaśniejszymi włosami na ich znaczne przerzedzenie.

Istotne fakty

zabieg depilacji laserowejZabiegowi nie powinny się poddawać osoby ze świeżą opalenizną, a kosmetyki z masłem kakaowym należy odstawić z możliwie dużym wyprzedzeniem. Depilacja nie może być przeprowadzona także wtedy, jeśli w okresie krótszym niż 6 tygodni przeprowadzano wyrywanie włosów z cebulkami. Skórę po zabiegu trzeba umiejętnie pielęgnować i unikać mydła, dezodorantów oraz środków na alkoholu, jak również nie trzeć jej ręcznikiem i nie opalać się.

 

 

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.