Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Ludzie się zmieniają. To część życia. Okoliczności, opinie i gusta mogą się zmienić w ciągu życia, dekady, a nawet kilku miesięcy. Zdecydowanie zmieniają się też nasze mody i fryzury (miejmy nadzieję, że na lepsze!), a tatuaże nie są tu wyjątkiem. Ma więc sens, że czasami ten tatuaż, który zrobiliśmy lata temu, nie jest już częścią naszego wyglądu. Kliniki Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w Luizjanie specjalizują się w usuwaniu tatuaży na zlecenie Baton Rouge. Skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów.

Dlaczego warto pozbyć się swojego tatuażu?

Nazwisko byłego kochanka, pijana pomyłka, źle napisane słowo - tatuaż zepsuty stał się punchline w kulturze popularnej. Są jednak inne czynniki motywujące do pozbycia się atramentu. Słabe umieszczenie obecnego tatuażu może mieć wpływ na twoje plany dotyczące przyszłej sztuki ciała. A może twój tatuaż nie jest najlepszej jakości, a ty chcesz zacząć od nowa. Dodatkowo, nasza skóra zmienia się wraz z wiekiem, co może mieć wpływ na wygląd tatuażu. (Jeśli szukasz zabiegów ujędrniających skórę lub rzeźbiących ciało, z pewnością możemy Ci w tym pomóc. Ale nawet po zwężeniu skóry, tatuaże mogą nadal sprawiać wrażenie wypaczonych). Niezależnie od tego, jaki jest powód, dla którego warto zacząć od nowa, na pewno możemy Ci pomóc!

Jak działa usuwanie tatuażu?

Aby omówić, jak działa laserowe usuwanie tatuażu, zacznijmy od wyjaśnienia, w jaki sposób tatuaż się tam znalazł. Pewnie pamiętasz igły i wir maszyny. Zmechanizowane igły wstrzyknęły atrament do drugiej warstwy skóry. Chociaż reakcja lecznicza twojego ciała zaczyna działać, białe krwinki nie są w stanie usunąć dużych cząstek atramentu. Dlatego dzieło sztuki jest trwałe. To znaczy, dopóki nie pojawiły się zabiegi laserowe! Ponieważ trwałość tatuażu zależy od wielkości cząsteczek atramentu, jego usunięcie rozbija je. PicoWay® Tattoo Removal wykorzystuje energię lasera. Stopniowo zmniejsza ona i ostatecznie eliminuje wszelkie oznaki tatuażu.

Jak? Cóż, to jest nauka!

W Medycynie Estetycznej, wyszkolony technik podaje laser w szybkich wybuchach. A kiedy mówimy "szybko", mamy na myśli QUICK - jak w kilku bilionowych częściach sekundy. Te wybuchy energii są skierowane na pigmentację pod powierzchnią skóry. Inne zabiegi starają się zmienić powierzchnię skóry, ale prawdziwe rezultaty muszą ją przeniknąć. Energia świetlna i dźwiękowa działa na rozbijanie cząstek pigmentu. Powtarzamy ten proces aż do momentu, gdy są one wystarczająco małe, aby białe krwinki mogły je wyeliminować. Choć brzmi to dramatycznie, ten zabieg jest bardziej komfortowy niż kiedykolwiek. Większość pacjentów potrzebuje tylko czterech do sześciu zabiegów, aby usunąć profesjonalny tatuaż. Więc naprawdę można zostawić swój atrament w przeszłości z laserowym usuwaniem tatuażu!

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.