Botox, Usuwanie zmarszczek, Modelowanie twarzy, Depilacja laserowa

Partner


Dodatkowe informacje

Zabiegi z użyciem botoxu (toksyna botulinowa) są zupełnie bezpieczne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują długotrwałych skutków ubocznych. Świadczy o tym ich powszechne stosowanie i coraz większe zainteresowanie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn
Zobacz również: jadeit.com.pl


Utrata włosów i przerzedzenie to bardzo częste problemy, dotykające większość męskiej populacji, a nawet przyzwoity odsetek populacji kobiet. U niektórych młodych mężczyzn przerzedzanie włosów może rozpocząć się już u późnych nastolatków. Chociaż wypadanie włosów nie powoduje żadnych problemów zdrowotnych, może mieć niszczący wpływ na poczucie własnej wartości i jakość życia, szczególnie wśród młodych ludzi. W tym miejscu jesteśmy dumni, że możemy zaoferować PRP na wypadanie włosów i zachęcić Państwa do zapoznania się z nim. Zabiegi Niestety nie opracowano żadnych zadowalających zabiegów na wypadanie i przerzedzanie włosów, szczególnie dla kobiet. Kilka leków doustnych, które blokują androgeny, może zatrzymać wypadanie włosów u niektórych mężczyzn, ale rzadko wywołują one odrost włosów i mogą mieć uciążliwe skutki uboczne. Miejscowy lek, minoksydyl, który jest stosowany do skóry głowy może wywołać pewne ograniczone odrastanie włosów u mężczyzn i kobiet.

Jedyne inne opcje to inwazyjne zabiegi chirurgiczne (przeszczepy włosów), peruki i kapelusze. Jednak ostatnio opracowano całkowicie naturalne i bardzo skuteczne leczenie, aby zatrzymać wypadanie włosów i wywołać odrastanie włosów: plazma bogata w płytki (PRP).

Jak działa PRP w przypadku utraty włosów?

PRP jest całkowicie naturalną substancją wyizolowaną z własnej krwi pacjenta. Prosta próbka krwi jest pobierana w krótkim czasie w gabinecie, czerwone i białe krwinki są usuwane, a płytki krwi są skoncentrowane w osoczu. Następnie, za pomocą malutkiej igły, PRP jest wstrzykiwany w wiele różnych miejsc na skórze głowy. Płytki krwi są zasadniczo pakietami czynników krzepnięcia, czynników wzrostu i cytokin. W organizmie, gdy dochodzi do urazu, płytki krwi pękają i uwalniają swoją zawartość. Czynniki krzepnięcia działają tak, aby zatrzymać krwotok, a czynniki wzrostu wywołują gojenie się tkanki.

Cytokiny przyciągają komórki odpornościowe do walki z infekcjami, a także komórki macierzyste, które działają leczniczo i odmładzają tkankę. Połączenie czynników wzrostu i przyciąganych komórek macierzystych pozwala na naturalne odmłodzenie tkanki, w tym mieszków włosowych, dzięki zabiegom PRP.

Procedura

Każdy zabieg trwa mniej niż godzinę, łącznie z przygotowaniem PRP i procesem wtrysku. Owłosiona skóra głowy jest zwykle zdrętwiała kremem, aby zapewnić pacjentowi komfort podczas przyjmowania wielu zastrzyków. Typowy zabieg składa się z trzech rund zastrzyków w odstępach miesięcznych, po których następuje roczna kuracja podtrzymująca.

Wyniki nie są widoczne natychmiast; ponieważ PRP wyzwala całkowicie naturalny proces odbudowy włosów, potrzeba czasu, aby cebulki włosowe zagoiły się i zaczęły produkować włosy. Wyniki są zwykle zauważalne po trzeciej kuracji, a następnie poprawiają się przez kolejne miesiące. Łysienie i przerzedzanie włosów przestaje towarzyszyć wzrostowi nowych włosów.

© Copyright Chirurgia-Estetyczna.com.pl. All Rights Reserved.